Danmark

Uddeholm A/S

Kokmose 8
6000 Kolding

Telefon: 75 51 70 66
Telefax: 75 51 70 44
info@uddeholm.dk

CVR-nr.: 64093118

Åbningstid:
Mandag til torsdag fra kl. 8.00-16.00
Fredag fra kl. 8.00-14.45

Kontaktliste:

 
Direktion

Åge Østergaard
Direktør
Telefon 76 32 22 15
age.ostergard@uddeholm.dk



Intern kundeservice

Bruno Hausgaard
Logistikchef
Telefon 76 32 22 26
bruno.hausgaard@uddeholm.dk

 

  Linda Skaalum
Salgsassistent
Telefon 76 32 22 29
linda.skaalum@uddeholm.dk

 

  Jesper Hansen
Salgsassistent
Telefon 76 32 22 24
jesper.hansen@uddeholm.dk

 

  Betina Susott
Salgsassistent
Telefon 76 32 22 14
betina.susott@uddeholm.dk

 

Ekstern kundeservice og teknisk rådgivning

 
Svend-Erik Petersen
Distriktschef
Telefon 40 84 04 27
svend-erik.petersen@uddeholm.dk

 

  Per Stamp
Distriktschef
Telefon 24 60 62 82
per.stamp@uddeholm.dk

 

  James Marquardt
Account Manager
Telefon 23 72 22 19
james.marquardt@uddeholm.dk

 

Lager

  Palle Jensen
Lagermedarbejder
Telefon 76 32 22 21
lager.danmark@uddeholm.dk

 

  Michael Erichsen
Lagermedarbejder
Telefon 76 32 22 27
lager.danmark@uddeholm.dk

 

Produktion

  Peter Ohlsen
Produktionsmedarbejder
Telefon 76 32 22 22
coating@uddeholm.dk

 

  René Olsen
Produktionsmedarbejder
Telefon 76 32 22 28
coating@uddeholm.dk



Økonomi og administration

  Helle Asmussen
Kommunikation & IT
Telefon 76 32 22 19
helle.asmussen@uddeholm.dk

 

  Randi Schwencke Køhlert
Kontorassistent
Telefon 76 32 22 18
randi.kohlert@uddeholm.dk

 

   



go


Felter markeret med * skal udfyldes.